Treningi tenisowe grupowe

Treningi tenisowe grupowe to idealna propozycja dla tych, którzy twierdzą, że w grupie raźniej, lubią też nawiązywać nowe kontakty lub spędzać wspólnie czas ze znajomymi, przyjaciółmi lub współpracownikami.

Nasze kursy to fantastyczny sposób na trenowanie i konkurowanie z zawodnikami na podobnym poziomie, jednocześnie zdobywając fantastyczne porady trenerskie od naszych wykwalifikowanych trenerów.

Grupowe lekcje tenisa

Grupowe lekcje tenisa to świetny sposób na poprawę umiejętności i konsekwencji tenisa. Ty (i ci, którzy są wokół ciebie) skorzystasz najbardziej, grając na odpowiednim poziomie gry. Czasami brakuje nam motywacji, ale w grupie nam jej przybywa, wspólnie możemy podnosić swoje umiejętności i zacząć zdrową rywalizację. Twoje postępy będą zależeć od wcześniejszych doświadczeń w grze w tenisa, a także od ogólnych zdolności sportowych i kondycji.

Kursy dla początkujących

Kursy te są przeznaczone dla graczy nowych w tenisie lub tych, którzy mogą zmagać się z podstawami, takimi jak technika i konsekwencja forhendu i backhandu. Na treningu wykorzystuje się ćwiczenia i gry, aby powoli wprowadzać i uczyć graczy podstaw, w tym uderzeń, serwowania i utrzymywania wyniku.

Kursy średniozaawansowane

Kursy te są idealne dla każdego, kto wraca do gry po długiej przerwie lub po raz pierwszy uprawia tenis. Nauka oparta na grach służy do podkreślenia podstaw uderzeń. Obejmuje to forhend i backhandowe uderzenia w parterze, serwowanie oraz techniki uderzenia. Gry i scenariusze punktowe służą wzmocnieniu techniki, wprowadzeniu podstawowej taktyki i silnych systemów punktacji.

Kursy zawansowane

Kursy te są przeznaczone dla bardziej doświadczonych graczy, którzy chcą uzyskać spójność. Gracze na tym poziomie będą mieli podstawową bazę umiejętności i prawdopodobnie będą grać w tenisa przez jakiś czas. Jako przewodnik powinieneś mieć wystarczające umiejętności, aby móc: konsekwentnie zbierać się do 10 od linii podstawowej za pomocą forehandów i backhandów, serwować i uderzać ze skutecznością.

Zapisz się na trening

Formularz zgłoszenia na zajęcia treningowe. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z podpisanem umowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia oferty.

Założenia programu

Cel programu:
nauka gry na poziomie podstawowym

Czas treningu:
1,0 godziny

Częstotliwość treningu:
1 razy w tygodniu

Cena
120 zł – 200 zł / miesiąc

  Rezerwacja on-line

  Każdy może zarezerwować i zagrać w MB Tenis! Każda osoba, która chce uprawiać sport, może po prostu wejść do Naszego ośrodka, ale zalecamy rezerwację z wyprzedzeniem.

  Rezerwacja on-line

  Rezerwacja telefoniczna

  Chcemy dać Ci najlepszą okazję do wejścia na kort każdego dnia i uważamy, że skorzystanie z rezerwacji pozwoli Ci upewnić się, że dopasujesz odpowiednio wizytę u Nas do swojego grafiku dnia. Możesz również do Nas zadzwonić.

  Kontakt i lokalizacja

  MB TENIS
  KORTY TENISOWE GRYFINO

  Sportowa 3, 74-100 Gryfino
  TEL. +48 451 563 245

  e-mail: biuro@mbtenis.pl
  www.mbtenis.pl