O nas

Drodzy Klienci,
Serdecznie witamy Was w Naszym ośrodku tenisowym MB Tenis.

MB Tenis to profesjonalny i nowoczesny ośrodek tenisowy, który znajduje się w Gryfinie, niedaleko Szczecina. Znajdziecie u nas 2 korty tenisowe, kawiarnię- nasze wspólne miejsce do odpoczynku i miłego spędzenia czasu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie zdrowego oraz smacznego.

  • 2 zadaszone korty tenisowe
  • kawiarnia i sala spotkań
  • wspólne miejsce odpoczynku
  • nauka tenisa z instruktorem (zajęcia indywidualne i grupowe)
  • strefa relaksu

Komfortowe warunki przez cały rok

Mamy trzy hale tenisowe, profesjonalnie oświetlone korty na każdą porę i pogodę. Nasz ośrodek oferuje graczom możliwość gry w tenisa przez cały rok, a także regularnie organizowane są kursy.

Pod okiem instruktora

Doświadczeni trenerzy są dostępni dla treningu grupowego i indywidualnego, mamy także aktywny program tenisa dla dzieci oraz dla każdego, kto co chce „pojawić się i grać”. Jesteśmy przyjaznym ośrodkiem tenisowym otwartym dla graczy w każdym wieku i o różnych umiejętnościach.

Dla każdego

Naszym celem jest, aby Twoje doświadczenie tenisowe z nami było przyjemne i mamy nadzieję, że uczynisz Nasz ośrodek tenisowy swoim tenisowym domem. Nigdy nie jest za późno na naukę gry w tenisa lub podjęcie go ponownie po długiej przerwie. Każdy znajdzie coś dla siebie, z kortami dostępnymi do wynajęcia i kompleksowymi programami treningowymi dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Nie tylko tenis

Mamy także dla Was salę pod różnego rodzaju wydarzenia- szkolenia, urodziny czy spotkania biznesowe. Jeśli po grze w tenisa będziecie mieli ochotę na chwilę regeneracji lub odprężenia to zapraszamy także na masaż do naszej strefy relaksu.

Wydarzenia

Kontakt i lokalizacja

MB TENIS
KORTY TENISOWE GRYFINO

Sportowa 3, 74-100 Gryfino
TEL. +48 451 563 245

e-mail: biuro@mbtenis.pl
www.mbtenis.pl